O NAS

Nasza placówka jest placówką niepubliczną, posiada wpis do ewidencji prowadzonej przez Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice.
Posiadamy również pozytywne opinie Powiatowej Komendy Straży Pożarnej w Myślenicach oraz Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Myślenicach, stwierdzające spełnienie wymagań przepisów przeciwpożarowych oraz warunków higieniczno – sanitarnych.
Przedszkole „Chatka Puchatka” jest pod stałym nadzorem wyżej wyszczególnionych organów.

Jesteśmy przedszkolem trzy oddziałowym, do którego uczęszczają dzieci z grupy najmłodszej (Biedronki; 2,5-3 latki), grupy średniej (Misie; 4 latki) i grupy najstarszej (Tygrysy; 5-6 latki).

Z założenia jesteśmy kameralnym przedszkolem o domowej atmosferze, w którym kładziemy nacisk na indywidualną pracę z dziećmi, a naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie największą wartością jest dziecko.

Zapewniamy dzieciom radosny i wszechstronny rozwój. Organizujemy wiele wyjazdów, wyjść i imprez dla dzieci.

Podczas kilkugodzinnego pobytu w przedszkolu dzieci biorą udział w zajęciach organizowanych przez nauczyciela z zakresu edukacji matematycznej, mowy i myślenia, społeczno-moralnej oraz edukacji muzycznej, plastycznej i przyrodniczej, a także z wielu zajęć dodatkowych. Resztę czasu spędzają na swobodnych zabawach, spacerach, wycieczkach i zabawach w ogrodzie.

Przedszkole „Chatka Puchatka” jest czynne od poniedziałku do piątku od 6.30 – 17.00.
Zapewniamy dzieciom trzy posiłki dziennie (śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek). Dla dzieci pozostających w przedszkolu po godzinie 16 został przewidziany drugi podwieczorek. Posiłki przygotowujemy we WŁASNEJ KUCHNI dzięki czemu są smaczne i świeże.

Na naszą wykwalifikowaną kadrę składają się:

mgr Aneta Sraga – właściciel przedszkola

mgr Agata Rożek – dyrektor

mgr Wioleta Pindel- nauczyciel

mgr Magdalena Pawlik – nauczyciel

mgr Magdalena Gwiżdż – nauczyciel

Patrycja Wincenciak – nauczyciel

Maria Wolicka – pomoc nauczyciela/woźna

Klaudia Matoga- kucharka

Monika Dudzik – pomoc kuchenna

Wszystkich Rodziców, którzy pragną, aby ich dziecko miało zapewnione bezpieczeństwo, wkraczało w samodzielność, miło i twórczo spędzało czas!

ZAPRASZAMY WRAZ Z DZIEĆMI DO NASZEGO PRZEDSZKOLA !